Bilancování za první rok

Zdeněk Konopásek a Blanka Hovorková

vloženo: 20. 2. 2024 12:36:07

Za Sousedy z Třebaně skládáme účty z prvního roku našeho působení v zastupitelstvu...

... Rozhodli jsme se tak učinit ve dvou samostatných textech. První, kratší a úsečný, sepsala ze svého hlediska Blanka H. Druhý, o něco delší a formulovaný z hlediska našeho volebního programu, sepsal Zdeněk K. Pěkné čtení a budeme moc rádi za reakce, i přímo tady, v diskusních příspěvcích na našem webu.

Blanka Hovorková a Zdeněk Konopásek


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.