Diskuze

Zde naleznete všechnu diskuzi, včetně diskuze k jednotlivým článkům.

Pokud chcete diskutovat ke konkrétnímu článku, je lépe nejprve přejít na formulář na konci daného textu. Pokud přispějete do diskuze zde, tak se váš příspěvek bude zobrazovat pouze v obecné diskusi.

Diskuze k článku Bilance očima Blanky Hovorkové
9.3.2024 - Lenka Fořtová: Přehledné, výstižné, díky za to! Blanko, Jitko, Zdeňku. Smekám před vaší vytrvalostí.

Diskuze k článku Bilance očima Blanky Hovorkové
21.2.2024 - Michal Krebs: Blanko i ostatni aktivni v zastupitelstvu, diky moc za energii a cas vlozene do reseni spolecnych problemu a vyzev! Jsem rad, ze se Vam podarilo pojmenovat dulezita temata a dat dohromady vybory pro jejich realizaci. Prijde mi skvele, pokud se podari realizovat treba i jen pulku z tech vetsich veci, protoze to by zivot v obci hodne zlepsilo. Diky a drzim palce!


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případnou komunikaci - vyplňte zejména pokud chcete, abychom se vám následně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

Urážlivé příspěvky a příspěvky mimo mísu budeme mazat. Za všechny ostatní děkujeme.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.