Zvukový záznam z veřejného zasedání dne 15. 3. 2024

Zdeněk Konopásek

vloženo: 5. 4. 2024 11:52:47

Je při dodržení veškerých zákonných podmínek volně ke stažení ZDE. Mimo jiné (ke konci) debata o složité situaci v MAS Karlštejnsko a o tom, jak se na jejím řešení má či nemá finančně podílet Zadní Třebaň.

Na začátku dotyčného veřejného zasedání jsem oznámil, že pořizuji nahrávku za účelem zveřejnění na webových stránkách. Je to v souladu s platným Občanským zákoníkem (89/2012 Sb.) i se Zákonem na ochranu osobních údajů (110/2019 Sb.). Obecní zastupitelstvo tyto záznamy odmítlo zveřejňovat na webu obce jako přílohy k zápisům z jednání. Činíme tak tedy my. Jestliže se kdokoli domnívá, že záznam neoprávněně obsahuje jeho citlivé osobní údaje nebo že jsou některé osobní údaje uvedené špatně, nechť se na mne obrátí a situaci obratem posoudíme – zdenek[zavinac]konopasek.net.

Zvukový záznam z veřejného zasedání dne 15. 3. 2024 (105MB)

K obsahu:

0:00 – úvodní věci, projednávání a schvalování programu atd.

12:10 – návrh na doplnění člena finančního výboru

14:30 – návrh smlouvy o poskytování služby Senior Taxi

18:51 – návrh na osvětlení v areálu školy (cenová nabídka fi. Sunnymont)

24:05 – návrh na zvýšení ochranné sítě u multifunkčního hřiště (cenová nabídka fi. Linhart)

30:32 – návrh smlouvy o zřízení věcného břemene (elektrické vedení v ulici Na Bořích)

32:45 – návrh zažádat o dotaci na pořízení požárního přívěsu (pan zastupitel Malý v té souvislosti informuje o činnosti obecních hasičů)

47:34 – projednání výroční zprávy o poskytování informací (pouze vzato na vědomí)

50:08 – návrh smlouvy o zřízení a provozování online rezervačního systému na multifunkční hřiště a společenský dům (fi Galileo)

55:20 – rozpočtová opatření (schváleno)

59:55 – projednávání složité situace v MAS ("Místní akční skupina") Karlštejnsko - připojili jsme  se až docela nedávno kvůli čerpání dotací, často je členství v nějaké MAS podmínkou pro žádost o dotace; za předchozího vedení se MAS Karlštejnsko dostalo do zlé situace ve finančním hospodaření, padají trestní oznámení z různých stran, situace je vážná a ohrožuje žádosti o dotační tituly; jedná se o tom, jak se z této situace dostat (finančně podpořit MAS Karlštejnsko, aby tuto situaci ustála; návrh předem zaplatit členský příspěvek na dva roky)

1:43:00 – informace paní starostky (stavy na účtech, otevření multifunkčního hřiště, kontroly hospodaření)


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.