Veřejné zasedání v květnu - 30. 5. 2024

Zdeněk Konopásek

vloženo: 24. 5. 2024 16:04:52

Na čtvrtek 30.5. v 18h je svoláno veřejné zasedání zastupitelstva - mj. se tam bude projednávat žádost o poskytnutí prostoru pro komunitní klubovnu.

Úplný program zasedání snad je přístupný na obecním webu. Pokud vám záleží na tom, aby obec vyšla vstříc žádosti o poskytnutí prostoru pro komunitní klubovnu, doražte. Nejlépe osobně a s ochotou zapojit se do debaty, po které se bude o věci hlasovat. Tato žádost se už projednávala na neveřejné poradě a zastupitelé většinou vstřícnost nevyjadřovali. 


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.