Setkání Třebaní - 23. 3. 2024

Zuzana Kreuzziegerová

vloženo: 20. 2. 2024 21:03:35

Pozvánka na akci

Milí sousedé,
 
zveme vás na naše tradiční setkání u Berounky. Letos se nám podařilo zajistit opravdové setkání Třebaní, protože účast Hlásnotřebaňských je jistá a náš program bude obohacen o zcela nový prvek.
Jaký?
Přijďte se podívat 23.2.2024 v 16 hod na lávku přes naši milovanou řeku Berounku.
 
Vaši sousede ze Zadní Třebaně

Setkání Třebaní 2024


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.