Setkání s kytarou - beseda se zastupiteli Sousedů z Třebaně - 23. 3. 2024

Blanka Hovorková, Jitka Nováková

vloženo: 15. 3. 2024 22:37:33

Milí sousedé, zveme vás na setkání v salónku stylové hospody na Ostrově v sobotu 23.3.2024 od 18 hod.

 

Do hospody se přesuneme ze Setkání Třebaní na lávce a budeme tam pokračovat v zábavě. Na kytary budou hrát Jirka Havelka a Honza Hovorka. Přineste si svoje hudební nástroje a přidejte se.                      

Už rok a půl pracujeme v zastupitelstvu a zajímá nás, co máte na srdci, kam by se měla Zadní Třebaň ubírat, co v ní vylepšit, co vám v ní chybí, co oceňujete... Také bychom vás rádi seznámili co v zastupitelstvu děláme my. Zkrátka zastupujeme vás a chybí nám zpětná vazba. Opravdu nás zajímají vaše otázky. Povídání bude moderovat a otázky bude klást Silvie Holovská od 19 do 20 hod. Pozvěte další třebaňské známé.

Těšíme se na setkání, Blanka Hovorková a Jitka Nováková


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.