Nový web

Zdeněk Konopásek

vloženo: 7. 11. 2023 00:35:10

Sousedé z Třebaně mají konečně nové webové stránky, děkujeme za trpělivost

Trvalo to hodně dlouho. Ale stalo se. Máme nový web, který představuje velké zdokonalení oproti předchozímu, provizornímu stavu. Co nového nabízí? Velmi stručně:

  • Dobře ho lze prohlížet na mobilním telefonu.
  • Jde odkazovat přímo na jednotlivé příspěvky (např. z Facebooku nebo odjinud na webu).
  • Je možné diskutovat, ať už k jednotlivým příspěvkům nebo na obecná témata.
  • Nám samotným ho půjde snadněji udržovat a doplňovat.

Budeme rádi za připomínky a náměty, kterak webové stránky ještě dál vylepšit. Sice bychom rádi web udrželi co možná jednoduchý, ale jistě se něco najde.

Za naprogramování a výrobu děkujeme Jakubovi Konopáskovi.


Diskuze


Vložit příspěvek:

Vyplnění jména či přezdívky je povinné. Email je nepovinný a bude sloužit pro případou komunikaci - vyplňte pokud chcete, abychom se vám případně ozvali. Email se nebude na webu nikde zobrazovat, ani nebude použit k jiným účelům.

(max. 1600 znaků s mezerami)

Sousedé z Třebaně

Sdružení kandidátů pro obecní volby 2022 v Zadní Třebani

Milí sousedé, děkujeme všem, kteří nás v komunálních volbách podpořili! Bylo vás hodně. Hned tři naši kandidáti uspěli a budou zasedat v obecním zastupitelstvu. Vynasnažíme se, abychom vaši důvěru nezklamali. Velmi si jí ceníme.

Kontakt

E-mail: info@sousedeztrebane.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085069451159

Pokud pro nás máte nějaký podnět a nebo nás jenom chcete podpořit, napište nám. Ozveme se zpět. Můžete se také na těchto stránkách zapojit do veřejně přístupných diskusí.Soukromí

Na našich stránkách nepoužíváme žádná cookies. Takže vás nemůžeme identifikovat a sbírat o vás údaje na základě identifikátorů uložených ve vašem prohlížeči. Sbíráme však základní statistiky o přístupech návštěvníků zjistitelné jen zobrazním této stránky nástrojem Microsoft Clarity.